Reload
Reload
Reload
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Reload
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Ako sa nam pacilo?

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Sebi
Admin
Sebi


Počet príspevkov : 1090
Age : 39
Registration date : 23.12.2007

Ako sa nam pacilo? Empty
OdoslaťPredmet: Ako sa nam pacilo?   Ako sa nam pacilo? EmptyNe november 30 2008, 20:20

Mne celkom dobre... niektori ma prijemne prekvapili, niektori nie az tak prijemne a chybala tam lepsia hudba...

Ale celkovo Fanka vdaka...
Návrat hore Goto down
https://priateliapiva.slovakforum.net
Jan Koll
Anonymný




Ako sa nam pacilo? Empty
OdoslaťPredmet: Aj mne sa pacilo...   Ako sa nam pacilo? EmptyPo december 01 2008, 13:35

Aj mne sa pacilo, som rad, ze som bol Smile. Dufam, ze nikoho som svojimi recami nepohorsil a ak prekvapil, tak len prijemne, ak nie, tak sa ospravedlnujem Wink. Dufam, ze sa coskoro vidime....a ti, co sme v ba, mozme kludne zorganizovat nejake stretnutie Very Happy.

Majte sa pekne...
jano
Návrat hore Goto down
Eddy
Anonymný




Ako sa nam pacilo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako sa nam pacilo?   Ako sa nam pacilo? EmptyPo december 01 2008, 15:31

...SADO MASO UHORKY...

A pozdravujem Sebiho dazdnik na zachode. lol!
Návrat hore Goto down
Sebi
Admin
Sebi


Počet príspevkov : 1090
Age : 39
Registration date : 23.12.2007

Ako sa nam pacilo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako sa nam pacilo?   Ako sa nam pacilo? EmptyPo december 01 2008, 16:46

tak to je presne to co ma nasralo a co som nepochopil... ale chlapci svojou sprostostou opat nesklamali (ondra ocividne nic nebavi, ani rozmyslat)

no nic, podme radsej pracovat, nech nasa ekonomika rozkvita aj napriek krize...
Návrat hore Goto down
https://priateliapiva.slovakforum.net
kubo601




Počet príspevkov : 6
Age : 39
Registration date : 24.11.2008

Ako sa nam pacilo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako sa nam pacilo?   Ako sa nam pacilo? EmptyUt december 02 2008, 14:33

Bolo dobre , vela ludi prekvapilo - svadba a tak ..... iný sa vôbec nezmenili..... Škoda že som nepokecal zo všetkými , no čo možno nechceli............... Very Happy



vďaka patri Fankovi , ale aj Tomašovi Jančarovi a Barbore cheers cheers cheers cheers
Návrat hore Goto down
kubo601




Počet príspevkov : 6
Age : 39
Registration date : 24.11.2008

Ako sa nam pacilo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako sa nam pacilo?   Ako sa nam pacilo? EmptyUt december 02 2008, 14:38

ešte som zabudol , bude sa organizovať nejaká predvianočná akcia, tak ako tradícia káže Question
Návrat hore Goto down
Sebi
Admin
Sebi


Počet príspevkov : 1090
Age : 39
Registration date : 23.12.2007

Ako sa nam pacilo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako sa nam pacilo?   Ako sa nam pacilo? EmptyUt december 02 2008, 18:32

to bola otazka, ci len konstatovanie, ze ideme na pivo Smile)
Návrat hore Goto down
https://priateliapiva.slovakforum.net
fanka




Počet príspevkov : 5
Registration date : 19.11.2008

Ako sa nam pacilo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako sa nam pacilo?   Ako sa nam pacilo? EmptySt december 03 2008, 10:26

dakujem za uznanie a som rad, ze sme sa mohli spolu tak pekne odpalit Arrow
Návrat hore Goto down
kubo601




Počet príspevkov : 6
Age : 39
Registration date : 24.11.2008

Ako sa nam pacilo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako sa nam pacilo?   Ako sa nam pacilo? EmptyŠt december 04 2008, 13:53

podla tvojej odpovede sudim ze to bolo moje konstatovanie......... navrhni datum+cas ( co tak 19.12. o 18:00)
rozposleme nejake maily a bude .............................
Návrat hore Goto down
Sebi
Admin
Sebi


Počet príspevkov : 1090
Age : 39
Registration date : 23.12.2007

Ako sa nam pacilo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako sa nam pacilo?   Ako sa nam pacilo? EmptyŠt december 04 2008, 22:02

19.12 urcite nie... ak sa mi podari tak planujem s mojou vylet na trhy do viedne...

Ale fakt neviem kedy, je to na chuja pracovat, clovek si ani na pivo nemoze vybehnut. Co tak pre zmenu dat to pivo v ba... studenti to maju aj tak v pohode (za kilecko tam aj spat). Aj prespanie sa vybavi, ak by sa chcelo...
Návrat hore Goto down
https://priateliapiva.slovakforum.net
Eddy
Anonymný




Ako sa nam pacilo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako sa nam pacilo?   Ako sa nam pacilo? EmptyUt december 16 2008, 14:38

Aj nestudenti mozu ist za polovicu vsade, staci byt sikovny bounce
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ako sa nam pacilo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ako sa nam pacilo?   Ako sa nam pacilo? Empty

Návrat hore Goto down
 
Ako sa nam pacilo?
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Reload :: Forum piaristov :: Ackarska stretavka-
Prejdi na: