Reload
Reload
Reload
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Reload
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Diskusia na temu "stretavka"

Goto down 
5 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Sebi
Admin
Sebi


Počet príspevkov : 1090
Age : 39
Registration date : 23.12.2007

Diskusia na temu "stretavka" Empty
OdoslaťPredmet: Diskusia na temu "stretavka"   Diskusia na temu "stretavka" EmptyPi november 14 2008, 22:06

Na uvod citujem z mailov a unisteru

Tomáš Štefanka napísal/a
21.10.2008, 09:52

vidim ze sa k tomu nikto nema, tak sa do toho pustam ja..
29.11. chcem zorganizovat stretavku. Potrebujem vediet aspon aku taku ucast..bolo by to v restavracii sandokan na klokocine

Tomas Cilling napísal/a
21.10.2008, 10:45

To akoze stretavka po 5. rokoch? Tu uz zacal organizovat Janci... Ja 29. 11. nebudem moct prist...

Ján Kollárik napísal/a

21.10.2008, 12:43

29.11 by mi vyhovovalo Wink. Uz sa tesim na "zasratych ackarov" ved som vas ludia uz dlho nevidel. Pripravte si pribehy zo zivota a litre trpezlivosti na tie moje pribehy Very Happy. See ya

Eduard Balko napísal/a
03.11.2008, 19:40

Ja som za Stefiiho ,sme o tom aj pokecali , ta Janciho ponuka je dost o nicom , pretoze to ma len nevyhody, a osobne o peniaze mi nejde, len o princip, ze si tam nemozem nic viac doniest ako chlast..a pol litra alebo liter vina je bez komentara..to je akurat pre baby Razz

Sebi napísal/a
03.11.2008, 20:04

podla mna je toto uz bezpredmetna diskusia, kedze to uz robi janci... mne osobne je to fuk kde to bude, na pivo mozme ist hocikam, hocikedy... tato akcia nema byt prioritne aby sme sa nadrbali do bezvedomia...

Tomáš Štefanka napísal/a

05.11.2008, 08:10

janci je s toho mino:) teda je mimo SR a ani tam nepride..ja som sa dohodol s barborou a organizujem to ja..

Eduard Balko napísal/a

05.11.2008, 11:43

Samozrejme, ze sa najebat do bezvedomia asi nikdo nechce..
Ale s pol litra vina sa ani nenacnes..a to nehovorim, ze tam chces zotrvat aj par hodin a pokecat..a to ti aj dost vyschne v hrdle ze..Ja som za Stefiho..a keby sa zorganizoval ten chlast ,normalne by sa kupilo za nejake prachy navyse aby bolo na stole polozene jednoducho a decentne sa popijalo..Howgh.

Tomas Cilling napísal/a
05.11.2008, 11:47

...rozhodne lepsi scenar!!!

Sebi. napísal/a
05.11.2008, 18:57

...o to ze by vyschlo v hrdle strach nemam (aj ked som uz zazil situaciu, ze pivo doslo)

prachy som poslal na janciho ucet, snad sa nakoniec dostanu k tomu, kto to bude platit...

Bude to stale tam v Sisi, ci na klokocine?

ps. nespravime nejake normalne forum na diskusiu? tento unister ma nenormalne vytaca...

Ján Kollárik napísal/a
09.11.2008, 20:11

Pockat, pockat, aky ucet? ja to chcem tiez poslat na ucet cez ibanking....viete nieco viac?

Gabo Vanyo napísal/a
14.11.2008, 15:33

Mili spoluziaci! (toto oslovenie sa mi pacilo, tak som ho zkopiroval od Kaceny :-)
Doteraz som len sledoval tieto rozhovory, ci uz co sa maily posielali alebo na Unister-y.. no uz mi to nedalo a musel som aj ja prispiet k tejto teme...nech je v tom este vacsi neporiadok Smile
takze moj nazor-nemusite sa s nim vobec zhodovat:
-Tomasa Jancara viaceri oslovili, on sa toho chopil a viacmenej uz bolo vsetko jasne a dohodnute...pozvanky, rezervacia atd
-miesto kde stravime vecer by malo byt aspon trochu inteligentne...po krcmach sme chodili pocas celeho studia, no nie?
-600 sk....je uplne adekvatna suma....a coho sa bojite? radsej sa poskladat po vacsej sume a nech peniaze ostanu, ako potom sa zbierat este po 50 sk.....
-s cim uplne nesuhlasim, je ze sa stretnut pred divadlom a potom sa rozhodne...blaznite??? uz teraz si to viem predstavit... a do akeho podniku pojdeme ked nas bude 30? casnici sa zblaznia..presuvat stoli a pod. a to nehovorim o tom, ze ak v jednom bude malo miesto, pojdeme do druheho, tretieho.... a este k tomu aj s triednou...neni to trosku na hlavu?
-ako sa dostaneme z namestia na klokocinu? kedze urcite vsetci budeme na autach-nebude to problem :-)) alebo mestskou?

Tymto som len chcel poukazat na to, ze je to jedno kto sa toho chopil, teda obetoval sa, mala by ostat prva verzia, lebo teraz je v tom zbytocne bordel...kym len teraz, to neni problem, horsie ak to bude zorganizovane na, prepacte za vyraz, hovno.....

V kazdom pripade ja pridem tak-ci-tak, nech je to aj "u spinavca" ozaj, o tejto moznosti ste neuvazovali ? :-)

AT ZIJE CHAOS :-)

Zuzana Gughová napísal/a
14.11.2008, 18:29

Ahojte....tak ja sa pripájam...chcem zostať pri prvej možnosti a to z
niekoľkých dôvodov:
- tiež som bola medzi ľuďmi, kt. písali Tomášovi Jančárovi, aby niečo
vybavil a mne sa jeho návrh páči a s ním som súhlasila a teda poslala
som mu peniaze
- miesto je veľmi dobré a pekné, suma je podľa môjho názoru prijateľná
na tento podnik,ale pre mňa je neprijateľná na večer v krčme, teda u
Sandokana - keďže je tam cena za večeru asi 300 korún, pripočítam
napríklad 100 korún za vybavenie celej akcie (poštovné - 2x!, kvety,
...) tak nevidím dôvod, aby som mala platiť 200 korún za alkohol,
ktorý piť nebudem....
- išlo mi o to, aby sme sa stretli, keďže Barborka písala, že do
pondelka zaplatil len jeden človek...a teraz už asi nezaplatil
Tomášovi Jančárovi nikto (vďaka Fánkovi), asi to svedčí o tom, koľko
ľudí chce prísť...no a ja do krčmy prísť nehcem...takže z môjho
pohľadu, ak neplatí návrh Tomáša Jančára, tak ja sa tam s Vami
nestretnem, čo mi je na jednej strane ľúto, ale chcem byť fér k
Tomášovi Jančárovi a Tomášovi Štefánkovi veľmi pekne "ďakujem" za
iniciatívu...
niečo pre Tomáša š.:neviem čo si si od tohto sľuboval,najskôr bola
cena vysoká a teraz si pýtaš rovnakú...neviem prečo si neposlal svoj
návrh najskôr mailom, ale možno si vedel čo tým chceš dosiahnuť...a
prosím ťa, buď taký láskavý a z peňazí, ktoré dostaneš vyplať Tomášove
náklady minimálne za poštovné, ktoré vďaka tebe platíme dvojnásobné...

Všetkým prajem veľa, veľa trpezlivosti a zdravého úsudku a dúfam, že
ak zostaneme pri prvom návrhu...teda návrhu od Tomáša Jančára, tak sa
stretneme....ak nie, tak Vám želám veľa, veľa zábavy, spomínania a
nových zážitkov...majte sa krásne Zuzanka G.
Návrat hore Goto down
https://priateliapiva.slovakforum.net
Sebi
Admin
Sebi


Počet príspevkov : 1090
Age : 39
Registration date : 23.12.2007

Diskusia na temu "stretavka" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diskusia na temu "stretavka"   Diskusia na temu "stretavka" EmptyPi november 14 2008, 22:20

teraz nejaky mailik od Katky Kučerovej:

Mili spoluziaci!

Je mi velmi luto, ze prislo k danej situacii, a ze musim napisat nieco
taketo ale dostalo sa mi do usi, ze nas najmilsi Tomas Stefanka sa
rozhodol velkodusne organizovat stretavku na vlastnu past nakolko sa mu
povodna cena 600 Sk zdala privysoka resp. primalo by zostalo na chlast, ktory si myslim, ze i tak nebudu pit vsetci a nevidim dovod, preco by som mala niekoho sponzorovat lebo on sa chce viacej ozrat.

Obraciam sa na Vas touto cestou. Neviem kolko ludi ma zaujem skutocne prist, chce
sa stretnut, trosku si pokecat a zasmiat sa, ale ak chcete a mate zaujem
myslim ze perspektiva toho, ze sa stretneme vsetci je nulova, preto by som
volila nasledovne: nebudeme sa zbierat nebudeme si posiela peniaze, kto
chce a ma zaujem sa stretnut pride 29.11.2008 medzi 17,30 - 17,40 k
fontane pri Divadle Andreja Bagara v Nr a podla toho kolko ludi pride sa
urci miesto a podnik kde bude cela stretavka. Dufam, ze v Nitre su podniky
kde nebudu mat problem umiestnit vasci pocet ludi ako 10, teda dufam ze sa
nas nazbiera aspon tolko. Neviem ako uz bola informovana triedna, ze ktora
stretavka v skutocnosti plati, ale ja jej zavolam poprosim ju, ak ma teda
zaujem aby prisla k fontane a podla toho sa zariadime. Ak by sa Vam
nepozdavala alternativa, ze nebude nic zajednane, tak skusim prezistit ako
je to s tym podnikom, ktory zajednal Tomas a pojdeme tam, alebo kludne
navrhnite inu alternativu ale v centre mesta, nech je to pristupne pre
vsetkych aj pre tych ktory nie su z Nr a nemaju vlastnu dopravu.
Dufam teda, ze sa stretneme aspon v nejakom pocte, ak nie prajem Vam, aby
ste si to uzili na stretavke, ktoru preorganizoval Fanka. Ked sa stretneme
i 3 -ja myslim, ze si budeme mat co povedat. Je to na Vas.

Ak sa nahodou niekto urazil alebo ma plne zuby tohto co sa deje verte, ze
aj ja, ale chcem sa stretnut s Vami a urcite nie niekde na Klokocine v
nejakom pajzli a nechce sa mi tu pisat dalsich 10 dovodov preco sa mi
nepaci to miesto ta cena atd.

Ak mate nejaky dotaz alebo mi chcete vynadat kludne, ale ti co mate zdravi
rozum a mate nejaku uroven dufam, ze sa vidime 29.11. pri fontane pri DAB
v NR.

Pa.

Katka Kucerova
Návrat hore Goto down
https://priateliapiva.slovakforum.net
Eddy
Anonymný




Diskusia na temu "stretavka" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diskusia na temu "stretavka"   Diskusia na temu "stretavka" EmptyPi november 14 2008, 22:45

Ale prosim vas o com to tu hovorite..
Boli ste niekdo u Sandokana? Ja som bol sice len raz ale je to priemerna restauracia, kde dobre varia atd..zato,ze sa to nachadza na nejak obch. centre kde je aj nejaka trznica to musi byt hned pajzel..Keby to bol pajzel tak by sa tam nekonali svatby a ine taketo aktivity..Ked pripravia slavnostne stoly..tak nijaky rozdiel tam nebude v porovnani s inymi priem. restikami..
A nehcem zavadzat ale pzoeral som si komentare navstevnikov restauracii "Sissi" kde som este nebol a vysledok je takyto.. vid..
http://www.gurmania.sk/pubs/pub.cgi?lang=s&id=347
, tak prosim vas neviem co je pajzel..aj ked zoberem tieto komentare za mozno neobjektivne, tak mi to vyjde tak, ze minimalne na rovnakej urovni bude vsetko a u Sandokana by sa za tie peniaze dalo viac ja neviem mozno slaneho,kolacov alebo niecoho dokupit, prip. nejake flase na stol nie preto aby sa nadrbal clovek ,aby si proste mozno lepsie spomenul na zazitky zo skoly..Tolko odo mna..Ja zaplatim Stefovy, a to len kvoli tomu ze mi dal svoje cislo uctu kt. som poslal aj niekt. ludom aby sa nam to lahsie platilo napr. cez internet banking, nie preto ze nechcem ist Jancimu do jeho vybavenej restiky a nakoneic je mi jedno kde to bude mne o tie prachy, len ide o princip, ze neobvinujte cloveka preto, ze by on to vymyslel. Tiez Stefo to zorganizoval na podnet viacerych ludi kt. sa nieco nelubilo ,alebo ze by to mozno vedel vybavit lepsie, no ale je pravda ze to mal hned ako sa dostali tie pozvanky riesit.Myslim ze som sa rozpisal, tak na namesti, Aleikum salam. farao
Návrat hore Goto down
Jan Koll
Anonymný




Diskusia na temu "stretavka" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diskusia na temu "stretavka"   Diskusia na temu "stretavka" EmptySo november 15 2008, 16:33

Ja sa asi do nicoho nerozumiem, ale je mi uuuuplne jedno kde sa stretneme(dokonca aj na schodoch pred nejakym barakom Smile ) a je mi uuuplne jedno kto to organizuje. Preto pridem pred fontanu a ked tam stretnem aspon jedneho ackara a dame si vianocny punc, alebo len caj a pokecame, tak mi to bude stat za to a ci sa potom presunieme na klokocinu, alebo do centra, alebo do kazachstanu ma nezaujima.....Ludia budme rozumni a pridime, nech uz kamkolvek...
P.S. za vsetky gramaticke, stylisticke a logicke chyby v tomto texte sa vopred ospravedlnujem
Návrat hore Goto down
Dusan
Anonymný




Diskusia na temu "stretavka" Empty
OdoslaťPredmet: dobytok   Diskusia na temu "stretavka" EmptyNe november 16 2008, 00:59

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral What a Face Like a Star @ heaven Suspect I love you No @ cyclops clown pirat tongue silent pale alien cat monkey pig rabbit bounce confused affraid Basketball cheers bom drunken Sleep sunny albino cherry santa rendeer farao king queen jocolor geek scratch study elephant flower afro lol!
Návrat hore Goto down
Dusan
Anonymný




Diskusia na temu "stretavka" Empty
OdoslaťPredmet: hydina   Diskusia na temu "stretavka" EmptyNe november 16 2008, 02:14

Prepacte, len som chcel vyskusat ako budu vyzerat vsetky emotikony naraz (spolu).
Ale k veci... Johny ma uplnu pravdu - je nepodstatne, kde to bude - alebo ak chcete - nie je podstatne, kde to bude, alebo ak chcete... Chceme sa stretnut, alebo nie?!
Fakt je, ze Fanka to, mierne povedane, trosku skomplikoval. Pokial mam korektne, koherentne a neviem este ake informacie, nikto sa nemal k tomu, aby zorganizoval nejaku zasranu stretavku. Az jedneho dna sa akysi dobrak (Janci(Tomas Jancar)) rozhodol stat martyrom (citaj: zorganizovat stretavku). O niekolko dni neskor sa nasiel druhy dobrak (Fanka(Tomas Stefanka)), ktoremu sa navrh prveho celkom nepozdava(l) - pritomne pricastie minule - a rozhodol sa to zorganizovat inak, inde...Vyznamnu rolu v tom zohravaju(li) - opat to pricastie - financie (alebo sa mylim?????), resp. neadekvatna protihodnota za nas vklad... Tot nacrt situacie.
Priatelia, ja byt Janci a zo samej dobrosrdecnosti (toto myslim fakt skoro bez ironie) sa rozhodnem robit si nervy s nasou (v tejto chvili bohuzial zasranou) stretavkou tak poslem peniaze vsetkych (hadam aj piatich) ludi spat a k tomu by som Vas poslal este aj - ako povedala moja polovicka, tiez Vasa byvala spoluziacka - TO THE RIŤ (Katka vlastne povedala nieco v tom zmysle, ze cela tato situacia je in the riť, ale prisposobil som si to). Cele to nasprostaste sibrinkovanie (mozete sa na mna aj hnevat) "principmi" by sme uz mohli zanechat, pretoze vzhladom na nas pokrocili vek by sme mali vediet co to slovo znamena. Ak sa nemylim, tak Janci rozposlal mejly a neskor aj papierove pozvanky a az potom zacal vybavovat Fanka. Tak jake principy, do riti??? Ak by ten Janciho navrh vyzeral aspon trochu zle, nedostojne, jednoducho ako riť (zapacila sa mi), nech sa paci vybavme nieco lepsie. Ale ta SISI vyzera velmi obstojne, tak o com sa tu, kurnik, bavime?? A ohaname sa principmi (citaj: alkoholom), sak si dajte paralen a z pol litra vina budete grcat este tri dni, ak Vam ide o to...
Co dodat? Vzhladom na principy nema zmysel diskutovat o kladoch a zaporoch Sandokana a SISI (aj ked zili zhruba v tom istom obdobi) lebo su obaja mrtvy, HA HA HA. Priatelia, dobytok vyserte na to, kazdy by mal zretelne vyjadrit svoj nazor... Ja chcem ist do SISI (skoro som napisal do riti, ha ha).
Návrat hore Goto down
dusan
Anonymný




Diskusia na temu "stretavka" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diskusia na temu "stretavka"   Diskusia na temu "stretavka" EmptyNe november 16 2008, 02:23

Skoro som zabudol... U nas v Hrncarovcach mame krcmu, ale da sa tam aj jest - za priplatok aj priborom - a je tam lacny alkohol, v cene by sme mali aj kluc od zachodov a myslim, ze tam dokonca tecie aj voda... Koncim, idem spat...
Návrat hore Goto down
Mikulas
Anonymný




Diskusia na temu "stretavka" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diskusia na temu "stretavka"   Diskusia na temu "stretavka" EmptyNe november 16 2008, 02:58

Toto bude do nekonecna..vacsina ludi je teda za Sissi ako pozeram ,tak to bude tam a hotovo jovan? A kdo neni spokojny tak nech nezere a stretne sa radsej u Franza Josepha neboheho..a hlavne to potom nerieste na stretavke medzi sebou lebo to bude tliachanie do vetra zas a uplne zbytocna strata casu.

ONly for Dusan> Ak myslis tu vyvarovnu co je v Hrnciarovciach ,tak som tam bol asi 5 krat a genialne tam varia. rendeer ... johohoo

..a aby ste vedeli ziadne cukriky nedonesem.. santa
Návrat hore Goto down
Sebi
Admin
Sebi


Počet príspevkov : 1090
Age : 39
Registration date : 23.12.2007

Diskusia na temu "stretavka" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diskusia na temu "stretavka"   Diskusia na temu "stretavka" EmptyNe november 16 2008, 11:46

Mikulas rozhodol, je to fakt pekne... no nic, este by mohol objasnit, ako si zadefinoval pojem vacsina....

Mne je jedno kde to bude, ale bol by som rad, ak by sa podarila nejaka pekna akcia spravit. Uzavreta spolocnost v nejakom podniku, vecera k tomu... a co najvacsia ucast... Nech to ma trochu uroven, ved ide o stretavku po piatich rokoch... Na pivo pod lampas mozme ist hocikedy (alebo do nejakej inej krcmy).

Pozrite sa na take kocky (beckarov). Spravili si peknu akciu, dokonca prisli aj byvali clenovia ich triedy (nieco ako nas ex-spoluziak Rasto T.) Celkovo na ich stretavke chybali dvaja ludia. To sme fakt horsi ako "svine"?
Návrat hore Goto down
https://priateliapiva.slovakforum.net
Mikulas
Anonymný




Diskusia na temu "stretavka" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diskusia na temu "stretavka"   Diskusia na temu "stretavka" EmptyPo november 17 2008, 00:51

Vacsinu som definoval tych ludi co sem prisli a dali si tu namahu a vyjadrili sa..ostatny kt. sem neprisli je to bud jedno, alebo o tom nevedia ze taketo nieco existuje alebo sa podrobia vacsine..jop? Suspect

Kubo>Stefo zavola Barbore kolki mu zaplatili, aby vedela kolko ma zajednat veci, a ostatny poslali bud Jancimu ,alebo ja neviem este poslu...whatever... pig
Návrat hore Goto down
Sebi
Admin
Sebi


Počet príspevkov : 1090
Age : 39
Registration date : 23.12.2007

Diskusia na temu "stretavka" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diskusia na temu "stretavka"   Diskusia na temu "stretavka" EmptyPo november 17 2008, 10:37

jancimu som poslal prachy len ja Smile

pondelok, utorok by mali prist nove oficialne pozvanky (info od Fanku) tak by som to nechal tak, nech to uz on zorganizuje... cas sa krati... snad sa spamataju aj iny ludia a ucast bude vyssia ako odhadovanych 7 ludi...
Návrat hore Goto down
https://priateliapiva.slovakforum.net
Dusan
Anonymný




Diskusia na temu "stretavka" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diskusia na temu "stretavka"   Diskusia na temu "stretavka" EmptyUt november 18 2008, 00:14

Pocujte lidi, kto mate moje mobilne cislo, a budete vediet aka je situacia, dajte mi prosim Vas vediet 28.11. 2008 kde sa kona ta nasa slavna stretavka (a ci sa vobec kona Evil or Very Mad Twisted Evil) - akosi nemam nervy na zvys. Dakujem
Návrat hore Goto down
dusan
Anonymný




Diskusia na temu "stretavka" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diskusia na temu "stretavka"   Diskusia na temu "stretavka" EmptyUt november 18 2008, 00:16

teda nazvys
Návrat hore Goto down
Sebi
Admin
Sebi


Počet príspevkov : 1090
Age : 39
Registration date : 23.12.2007

Diskusia na temu "stretavka" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diskusia na temu "stretavka"   Diskusia na temu "stretavka" EmptyUt november 18 2008, 13:22

Dusan, svacni sem cislo...


Naposledy upravil Sebi dňa Ut november 18 2008, 19:23, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
https://priateliapiva.slovakforum.net
malazuzk
Anonymný




Diskusia na temu "stretavka" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diskusia na temu "stretavka"   Diskusia na temu "stretavka" EmptyUt november 18 2008, 14:14

ahojte...ja len, že rezervácia u sisi je zrušená, takže už to nemusíme riešiť...Zuzka
Návrat hore Goto down
fanka
Anonymný




Diskusia na temu "stretavka" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diskusia na temu "stretavka"   Diskusia na temu "stretavka" EmptyUt november 18 2008, 14:55

Zdravim vsetkych mojich fanusikov..
ako som uz napisal na unister, sandokan nie ziadny pajzel alebo krcma..precitajte si forum o restauracii SiSi. V restauracii sandokan sa konaju normalne svadby, oslavy atd... vyborne tam varia. Ja ako najvacsi alkoholik sa tam chcem samozrejme totalne do bezvedomia nadrbat a potom vsetkych kritikov ogrcat..pokial tam pridu. Ak to risknu a pridu, vobec nemusia pit alkohol..kludne mozu napisat napr. sem co chcu pit a ja im to v metre kupim..alebo som ochotny aj kupit 5kg cerstvych pomarancov a doma vam ich pracne odšťavím..len aby ste prisli vsetci.

Milujte sa a mnozte sa!
Návrat hore Goto down
katelyn




Počet príspevkov : 10
Registration date : 18.11.2008

Diskusia na temu "stretavka" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diskusia na temu "stretavka"   Diskusia na temu "stretavka" EmptyUt november 18 2008, 15:47

Mily fanka , tak ja ako clovek nepodporujuci nadrbanie sa inych ludi si objednavam stavu z 5 kg cerstvych pomarancov a som ochotna si aj priplatit ked ich budes pracne sam odstavovat Laughing a mam este otazku naco ti treba posielat sms po vykonani platby? ved v poznamke mas uvedene kto zaplatil bounce
Návrat hore Goto down
fanka
Anonymný




Diskusia na temu "stretavka" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diskusia na temu "stretavka"   Diskusia na temu "stretavka" EmptyUt november 18 2008, 18:47

katlyn je kto prosim?Staci napisat sem kto si..Smile

ono nutit ta k posielaniu sms nebudem, ale v poznamke to uvidim az vo vypise ktory mi pride bohviekedy..
Návrat hore Goto down
Sebi
Admin
Sebi


Počet príspevkov : 1090
Age : 39
Registration date : 23.12.2007

Diskusia na temu "stretavka" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diskusia na temu "stretavka"   Diskusia na temu "stretavka" EmptyUt november 18 2008, 19:30

katelyn = katka kucerova [pozn spravcu]

fanka, internet banking? kuknes co chces, kedychces...
Návrat hore Goto down
https://priateliapiva.slovakforum.net
fanka
Anonymný




Diskusia na temu "stretavka" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diskusia na temu "stretavka"   Diskusia na temu "stretavka" EmptyUt november 18 2008, 22:29

Ja nemam internet banking zriadeny k uctu. Chodia mi len sms o pohybe na ucte a tam poznamka nie je....Poznamku budem vidiet az na vypise, ktory mi chodi raz na mesiac...Samozrejme po stretavke. Ale je to jednoduche..kolko ludi mi posle peniaze, tolko veceri objednam...

To Katarina Kucerovie: Uz som si myslel, ze si to s tou separatistickou akciou myslela vazne...neboj sa stretavka bude na vysokej urovni. Budes mat aj dzusik aj kolacik aj dva. cyclops
Návrat hore Goto down
katelyn




Počet príspevkov : 10
Registration date : 18.11.2008

Diskusia na temu "stretavka" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diskusia na temu "stretavka"   Diskusia na temu "stretavka" EmptySt november 19 2008, 11:05

per fanka: takze nas admin ti prezradil kto som takze nezabudni mi na tu stavu z tych pomarancov uz sa takto moc na nu tesim bounce kolacik nemusim ten ti darujem aj obidva
Embarassed tak to sa tesim ked to bude na vysokej urovni lebo ja som rozmaznana ja musim mat veci top Laughing Laughing Laughing a nakolko navyuzivas IB tak peniaze posielam dnes tak o 5min tak len aby si vedel...
a kde sa to mame stretnut inak ved ja som pozvanku nedostala sakra ziadnu :(ale cislo uctu mam spravne neboj to som si uz zistila Smile

per Sebi: to internet banking sa mi paci "kuknes co chces, kedychces..." bounce bounce bounce
Návrat hore Goto down
fanka
Anonymný




Diskusia na temu "stretavka" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diskusia na temu "stretavka"   Diskusia na temu "stretavka" EmptySt november 19 2008, 13:41

to sebi: vase peniaze ma este barborka..da mi ich 25.11.

to katelyn: ok, pisem si ta ze si poslala Very Happy Pozvanku som ti poslal na adresu ktoru si mi kedysi davno napisala do notesa maturitneho..stretavame sa 29.11. 17.30 na parkovisku pred supermarketom Billa..
Návrat hore Goto down
katelyn




Počet príspevkov : 10
Registration date : 18.11.2008

Diskusia na temu "stretavka" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diskusia na temu "stretavka"   Diskusia na temu "stretavka" EmptySt november 19 2008, 16:06

per fanka: to bolo uz davno ked som ti to pisala, to som bola este pekna mlada a slobodna teraz som uz len pekna a mlada Smile tak tam ja uz davno nebydlim Smile
aj tie pomarance si zaznac teda tu stavu aby si mi nezabudol na nu Smile
peniaze ti odisli na ucet Smile
Návrat hore Goto down
Jan Koll
Anonymný




Diskusia na temu "stretavka" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diskusia na temu "stretavka"   Diskusia na temu "stretavka" EmptySt november 19 2008, 16:26

to fanka: kedze katelyn uz nie je slobodna, tak mi posli naspat peniaze, dik...Very Happy Very Happy Very Happy
P.S. bol to vtip
P.S.2 chcel som tym povedat, ze som uz aj ja poslal prachy
Návrat hore Goto down
Valentín
Anonymný




Diskusia na temu "stretavka" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diskusia na temu "stretavka"   Diskusia na temu "stretavka" EmptyŠt november 20 2008, 14:16

Ono je nejaká stretávka?

Ta, ja prídem, potom ma nájdete v tej velkej krabici s mašľou a keď ju odbalíte, vyletí veľký, ale naozaj ľubozvučný vtáčik. [pozn. nového admina mikuláša ] Twisted Evil (šebi sorry, si offline ) pig ta daaa! cheers
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Diskusia na temu "stretavka" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diskusia na temu "stretavka"   Diskusia na temu "stretavka" Empty

Návrat hore Goto down
 
Diskusia na temu "stretavka"
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Reload :: Forum piaristov :: Ackarska stretavka-
Prejdi na: